Eén logo, twee gezichten: zo maakten we Kelvion goed gezien

Geschreven door:
Ivan is werkzaam bij Mull2mediaRemco is werkzaam bij Mull2media
Ivan & Remco

Breng je merk tot leven

  • Creëer herkenning van je merk of onderneming
  • Jouw huisstijldragers op maat gemaakt
  • Professionele grafische ontwerpen

Gratis en vrijblijvend

Overdag zwart. ’s Avonds wit oplichtend. Hetzelfde logo.

Bij Kelvion in Doetinchem hangen sinds kort gevellogo’s die je twee keer ziet. Overdag strak zwart, passend bij de huisstijl. Maar zodra de zon ondergaat, lichten ze helder wit op. Geen tweede logo, geen truc. Eén logo dat met het daglicht meebeweegt.

Het geheim zit in de folie. We werkten met 3M Day & Night-folie: translucente PVC die zwart oogt zolang er geen licht achter zit, en wit doorlaat zodra de ledverlichting aangaat. Zo kleurt het logo overdag rustig mee met de gevel en pakt het ’s avonds de aandacht. Precies wanneer voorbijgangers het zien.

En dat werkt. Niet voor niets koos branchevereniging Sibon dit project uit als project van de maand, uit alle signprojecten van aangesloten bedrijven in heel Nederland.

Van gevel tot balie

Kelvion kreeg een nieuwe huisstijl en wij brachten die tot leven in het pand. De grote gevellogo’s monteerden we op kantoor en productie. Binnen liep het verhaal door: verlichte en onverlichte logo’s op lattenwanden, ronde beeldmerken met led erin. Zo zie je dezelfde Kelvion-uitstraling van buiten naar binnen doorlopen, van de gevel tot de plek waar je wordt ontvangen.

Eerst denken, dan doen

We bepaalden welke folies, profielen en afwerkingen het beste resultaat gaven. Daarna pas productie en montage. Dat is hoe wij werken: eerst het plan, dan de uitvoering.

Wil jij ook goed gezien worden?

Eén logo dat dag én nacht werkt, begint met een gesprek.

Meest populaire berichten

Volg Mull2media op social media